Cesty domů (145)

 

Rudolf se chystá na hon, společně se všemi třemi dětmi. Snad poprvé se ale domů vrací s prázdnou. A Lída tuší, že se v lese něco muselo stát. Vencla to stále více táhne k Aničce, zatím mu ale není přáno. Když ji chce vzít ven, musí Anička hlídat malou Agátku. Takže rande ve třech. Ale co na to táta Ríša? Dáša se schází s Dušanem, který o ni dlouho stojí. Dlouho byl ale ve vězení, kde však pro Dášu našetřil peníze. Jenže Anička Dušana nesnáší a to je problém. Václav šel s pravdou ven. Rodině i Heleně přiznal, že miloval Marii, matku Hamzíka, kvůli které se rozvedl s matkou svých dětí, které celou tu dobu vinily Helenu. Jejich svatbě tak už nic nemusí bránit. Jenže tím to pro Václava nekončí. Od Hamzíka se dozvěděl, že s ním Marie čekala dítě, sebevraždu tedy spáchat nemohla. Václav musí s pravdou ven. Co se Helena a Hamzík ještě dozví?

 

Důležitá událost: Svatbě Václava a Heleny už by nic nemělo bránit. Jenže jak to bylo kdysi s Marií? Václav musí s pravdou ven

 

Hodnocení:

Cesty domů (145)

Hlavní strana

Seriál na TV Prima

Nejnovější díly

Další seriály online

  • Na nové filmy už nemusíte chodit do kina. Na našem webu můžete sledovat tyto filmy na internetu.
  • Reklama

Cesty domů skončily

  • Oblíbený seriál Cesty domů už na televizi Prima skončil a podle všeho se nepřipravují ani další nové epizody. To ale neznamená, že se budete pondělky a středy nudit! V tu dobu totiž televize iPrima vysílá nový český seriál Ohnivé kuře jenž je (také) plný vztahů, zvratů a Jendy Dolanského.