Cesty domů (144)

Václav podepsal reverz a jde z nemocnice domů, chce poslední chvíle trávit se svou rodinou. Helena je sice proti, snaží se přesvědčit Rudolfa, ten  ale ví, že to nemá cenu. Václav má ale ještě jedno přání, chtěl by si Helenu vzít. Eva je ale rázně proti, teď záleží na Filipovi. Roman minule u Evy našel přívěsek, který patřil jeho matce. Ta, dokud nezemřela, nosila ho u sebe. Měla ho od svého přítele. A Romanovi to dojde, přítel matky byl tehdy Václav. Společně s pitevní zprávou matky se tak za Václavem vydává, aby se dozvěděl celou pravdu. Z Francie se vrací Lukáš, za Sylvou. Ta ho ale nechce vyslechnout ani pustit do vily a tak volá policii. Mezi tím ale sama uteče a Bára by nejradši vyhlásila pátrání. Vencl byl na večeři s vrchní a celé se to nějak zvrtlo. K tomu je naštvaný na Aničku, že z večeře utekla, líbí se mu. A tak ji pozve znovu. Jenže plány překazí Ríša, který řekne, že Vencl zůstal v nemocnici. Jak tento trojúhelník dopadne?

Důležitá událost: Roman si vzpomněl, co je zač přívěsek od Evy. A tak ho stopy dovedou až k Václavovi. Kde spočívá pravda?

 

 

Hodnocení:

Cesty domů (144)

Hlavní strana

Seriál na TV Prima

Nejnovější díly

Další seriály online

  • Na nové filmy už nemusíte chodit do kina. Na našem webu můžete sledovat tyto filmy na internetu.
  • Reklama

Cesty domů skončily

  • Oblíbený seriál Cesty domů už na televizi Prima skončil a podle všeho se nepřipravují ani další nové epizody. To ale neznamená, že se budete pondělky a středy nudit! V tu dobu totiž televize iPrima vysílá nový český seriál Ohnivé kuře jenž je (také) plný vztahů, zvratů a Jendy Dolanského.