Cesty domů (142)

 

 

Důležitý den je tady. I když pan Kuneš kolabuje a chce operaci malé Kristýnky, které se bojí Helena i Rudolf, odvolat, nakonec se operace malé holčičky uskuteční. K operaci totiž svolil i Ríša, navíc pozval odborníka z ciziny. Nakonec roztrhá i Venclovu výpověď, nechce tahat osobní problémy na kliniku a tak si dobrého doktora ponechá. Akorát mu to zatím moc nejde s novou vrchní. Do problémů se ale řítí Honza, jako velitel teď není nějak ve formě. Musí vyšetřit, kdo zbil Jirku Pánka, cesty ho zavedou k Filipu Janákovi, snad poslednímu svědkovi, který s Jirkou mluvil. Honza Filipovi nevěří a bere ho do vazby. Vejnar se ale zlobí, mají přeci málo důkazů. Anička nastupuje na brigádu k Petrovi Kosíkovi, který se těšil na Šimona. Ten ale dostal stipendium na univerzitě v LA a domů se proto rozhodně nechystá.

 

Důležitá událost: Operace Kristýnky je tady. Ríša nakonec dal svolení a přizval i zahraniční pomoc. Jak tento důležitý zákrok dopadne?

 

Hodnocení:

Cesty domů (142)

Hlavní strana

Seriál na TV Prima

Nejnovější díly

Další seriály online

  • Na nové filmy už nemusíte chodit do kina. Na našem webu můžete sledovat tyto filmy na internetu.
  • Reklama

Cesty domů skončily

  • Oblíbený seriál Cesty domů už na televizi Prima skončil a podle všeho se nepřipravují ani další nové epizody. To ale neznamená, že se budete pondělky a středy nudit! V tu dobu totiž televize iPrima vysílá nový český seriál Ohnivé kuře jenž je (také) plný vztahů, zvratů a Jendy Dolanského.