Cesty domů (141)

 

 

Heleně se nelíbí, co dělá Václav. Neléčí se, zato část z peněz z prodeje firmy dal Filipovi a Evě. Na peníze pro její nadaci ale vůbec nemyslel a tak se pořádně pohádají. Heleně až teď dojde, jak Václav celou nadaci vnímal. Ani tak ale Helena boj o operaci Kristýnky nevzdává. Zatímco Rudolf s Venclem chtějí operovat, Ríša je proti a chce počkat na pomoc doktora z Ameriky. Jenže stav Kristýnky se zhorší, další kolaps už by nepřežila. Operace musí být do týdne. Kde se Helena pokusí získat potřebné peníze? Jirka je se Zlatou šťastný a oba se chystají na stěhování do Prahy. Zlata sice nechce nechat oddělení bez vrchní sestry, pak se ale objeví Dáša, která hledá práci. Sám docent by ji navíc doporučil. Honza by chtěl pomoct Kreuzigerovi. Chce, aby se postaral o Irenu. A tak mu stačí jeho čestné slovo. Jenže Kreuziger ho zradí, napadne a následně spoutá. Chce utéct, ale nakonec Honzu pustí a vrátí se do cely. Honza mu na oplátku slíbí, že mu pomůže.

 

Důležitá událost: Helena nutně potřebuje peníze, operace Kristýnky je neodkladná. Jenže od Václava se pomoci nedočká. Kde se obrátí s žádostí o pomoc?

 

Hodnocení:

Cesty domů (141)

Hlavní strana

Seriál na TV Prima

Nejnovější díly

Další seriály online

  • Na nové filmy už nemusíte chodit do kina. Na našem webu můžete sledovat tyto filmy na internetu.
  • Reklama

Cesty domů skončily

  • Oblíbený seriál Cesty domů už na televizi Prima skončil a podle všeho se nepřipravují ani další nové epizody. To ale neznamená, že se budete pondělky a středy nudit! V tu dobu totiž televize iPrima vysílá nový český seriál Ohnivé kuře jenž je (také) plný vztahů, zvratů a Jendy Dolanského.