Cesty domů (140)

 

 

Tohle Honza neměl v plánu. Hamzíka by sice chtěl dostat do vězení, ale zachránil mu život. Místo toho do vězení poslal Kreuzigera. Snaží se mu sice pomoct, zneužívá k tomu svou funkci, ale Vejnar rázně nesouhlasí. Jeho zlost vůči Hamzíkovi je ale tak velká, že je schopný zajít hodně daleko. Tím ale Hamzíkova role nekončí. Když u něj hledá Helena Evu, se kterou má Hamzík vztah, začne s ní flirtovat. Když Roman přizná, že měl také nadaci, Helena u něj zůstává na víno a postupně na něj mění názor. Sama ale bojuje o to, aby to Václav nevzdal a zkusil jít na operaci. Václav ale rozhodnutí nemění, naopak na motorce vyrazí do Prahy a chce udobřit vztahy s rodinou. To zkouší i Helena, která Evu s Filipem přemlouvá, aby ho k operaci donutili. Za Rudolfem přijíždí Zlata a oznámí, že Vladimír nedávno zemřel. Chce, aby s ní šel Rudolf na pohřeb, sama se bojí Vladimírovy sestry. Jenže pak se jí udělá špatně a Rudolfovi prozradí, že je těhotná, s Jirkou, který o ničem neví, v životě s ním totiž nepočítala.

 

Důležitá událost: Zlata říká Rudolfovi, že Vladimír zemřel. Taky mu ale přizná, že je těhotná. Ale s Jirkou, který nic netuší

 

Hodnocení:

Cesty domů (140)

Hlavní strana

Seriál na TV Prima

Nejnovější díly

Další seriály online

  • Na nové filmy už nemusíte chodit do kina. Na našem webu můžete sledovat tyto filmy na internetu.
  • Reklama

Cesty domů skončily

  • Oblíbený seriál Cesty domů už na televizi Prima skončil a podle všeho se nepřipravují ani další nové epizody. To ale neznamená, že se budete pondělky a středy nudit! V tu dobu totiž televize iPrima vysílá nový český seriál Ohnivé kuře jenž je (také) plný vztahů, zvratů a Jendy Dolanského.