Cesty domů (133)

Václavův stav se v nemocnici nelepší. Helena je tak u něj každý den, sama ale řeší problémy s nadací Lucie, konkrétně se šestiletou Kristýnkou, která trpí srdeční vadou, na jejíž léčbu potřebuje peníze. Možností, jak situaci zachránit, je Václavův syn Filip. Jenže jeho otec nechce, aby se Filip nadace dočasně ujal. To Bára váhá, zda má Romana navštívit ve vězení, vždyť je to přeci hlavní nepřítel jejího Honzy. Do toho se z Paříže vrací Sylva, naštvaná a smutná. Problémy řeší i Honza. Ve škole totiž vypadl z okna Jonášův devítiletý spolužák Tomáš, jehož stav je vážný. A podle ředitele za to může Anička Juklová, kterou ze situace viní nová kolegyně u policie, poručík Květa Kučerová. Jenže Honzovi se pořád něco nezdá. Trápí se i Pacina s Petrem, jejich manželství je v krizi. Pacina tak vymění svou práci za dealerku náhradních automobilových dílů, doufá, že jí ta změna pomůže. Jenže Petr začíná pořádně žárlit.

Důležitá událost: Stav Václava je stále vážný. Helena mu chce pomoct, místo toho se ale dostává do dalších problémů s jeho rodinou

Hodnocení:

Cesty domů (133)

Hlavní strana

Seriál na TV Prima

Nejnovější díly

Další seriály online

  • Na nové filmy už nemusíte chodit do kina. Na našem webu můžete sledovat tyto filmy na internetu.
  • Reklama

Cesty domů skončily

  • Oblíbený seriál Cesty domů už na televizi Prima skončil a podle všeho se nepřipravují ani další nové epizody. To ale neznamená, že se budete pondělky a středy nudit! V tu dobu totiž televize iPrima vysílá nový český seriál Ohnivé kuře jenž je (také) plný vztahů, zvratů a Jendy Dolanského.